Movies
Ratings
96
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.5
FidelityRated ★ 1.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 5.0- P1HRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.0
EscapeRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0