Series
Ratings
53- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
The AuditorsRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0