Movies
Ratings
91
Taken 2Rated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0