Movies
Ratings
74
ShooterRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
From Me To YouRated ★ 3.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 4.0
MulanRated ★ 2.0
High School MusicalRated ★ 3.0