Titles you rated
 Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0 Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
 Bruce AlmightyRated ★ 5.0 Bruce AlmightyRated ★ 5.0
 Kung Fu HustleRated ★ 4.0 Kung Fu HustleRated ★ 4.0
 Shaolin SoccerRated ★ 5.0 Shaolin SoccerRated ★ 5.0
 Step UpRated ★ 4.0 Step UpRated ★ 4.0
 King and the ClownRated ★ 3.0 King and the ClownRated ★ 3.0
 A Werewolf BoyRated ★ 4.0 A Werewolf BoyRated ★ 4.0
 QuickRated ★ 4.0 QuickRated ★ 4.0
 SecretRated ★ 5.0 SecretRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
 August RushRated ★ 5.0 August RushRated ★ 5.0
 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0 Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
 Men in BlackRated ★ 4.0 Men in BlackRated ★ 4.0
 JumanjiRated ★ 4.0 JumanjiRated ★ 4.0
 Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0 Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
 MasqueradeRated ★ 4.0 MasqueradeRated ★ 4.0
 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
 My Tutor FriendRated ★ 4.0 My Tutor FriendRated ★ 4.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0