Movies
Ratings
507
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
GloveRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
FluRated ★ 3.5
FuryRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Reign of AssassinsRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 1.5
Runway CopRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5