Movies
Ratings
503
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
PrisonersRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 1.5