Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Set It UpRated ★ 4.0
Red DogRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Sonic the HedgehogRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Along for the RideRated ★ 4.0
The Hating GameRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0