Movies
Ratings
182
Lump of SugarRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 5.0
When I Turned NineRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0