Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0