Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Money GameRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 1.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0