Movies
Ratings
13
Tokyo SonataRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.0
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 0.5