Titles you rated
Two Lights : ReluminoRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 2.5
Shazam!Rated ★ 2.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5