Movies
Ratings
95
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The JacketRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 2.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
CracksRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0