Titles you rated
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.0
In Cold BloodRated ★ 4.0
Inner SensesRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 1.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.0