Titles you rated
BugoniaRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
The Popstar Water Deer and IRated ★ 4.5- Perfect SettlementRated ★ 2.0
MM, UH, OH, AHRated ★ 3.0- The ToasterRated ★ 1.5
- Fake LiesRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 4.5
Red RocketRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.5