Titles you rated
- My Missing AuntRated ★ 4.5
Queer My FriendsRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Son of RambowRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 0.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0