Series
Ratings
37
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 2.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0