Movies
Ratings
769
SilencedRated ★ 2.0
The Out-LawsRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5