Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5