Movies
Ratings
416
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 2.0
Tales from EarthseaRated ★ 2.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.0
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 2.5
BlackkKlansmanRated ★ 2.5
There Will Be BloodRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Eagles of the RepublicRated ★ 4.0