Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
House of NinjasRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0