Titles you rated
The Spanish ApartmentRated ★ 3.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Eighth DayRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
TedRated ★ 1.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0