Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
NavilleraRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
TripleRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 5.0
Marriage ContractRated ★ 4.0
On AirRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0