Movies
Ratings
152
50 First DatesRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
You Are My PetRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
BrokenRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 2.0
No Strings AttachedRated ★ 1.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Ghosts of Girlfriends PastRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0