Movies
Ratings
165
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 1.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
Confessions of a Teenage Drama QueenRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Game PlanRated ★ 4.0
Whip ItRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0