Titles you rated
직장인들Rated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 3.0
TempestRated ★ 1.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
GiantRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5