Titles you rated
Hot SpotRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 3.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Hacks Season 3Rated ★ 4.5
Hacks Season 2Rated ★ 4.0
Hacks Season 1Rated ★ 4.0- すいかRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
DearestRated ★ 4.0
Just DanceRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0