Titles you rated
The ShiningRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Cube ZeroRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5