Series
Ratings
38- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.5