Titles you rated
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0