Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
UndineRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Afternoons of SolitudeRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
La Dolce VitaRated ★ 4.5
8½Rated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.0
Army of ShadowsRated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 4.0