Titles you rated
VeteranRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
SphereRated ★ 2.5
Wild Wild WestRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 2.0
Judge DreddRated ★ 3.5
SignsRated ★ 2.5
WaterboysRated ★ 2.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
3 Days to KillRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.5
VolcanoRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.5