Titles you rated
Princess HoursRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 1.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0