Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Toto the HeroRated ★ 4.5
The Extreme SukiyakiRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Yoshino's Barber ShopRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 2.5
Wood Job!Rated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 5.0