Movies
Ratings
1592
The Hateful EightRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Legend of Bagger VanceRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 1.5
American SniperRated ★ 2.0
A Most Wanted ManRated ★ 3.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
Sword of the StrangerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0