Movies
Ratings
620
DeadpoolRated ★ 4.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 2.5
- WishRated ★ 2.5
WaterworldRated ★ 4.5