Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
CubeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Shotgun LoveRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.5
Public EnemiesRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 0.5
FlubberRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5