Series
Ratings
25
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0