Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 2.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5