Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 1.0
StartupRated ★ 2.0
MineRated ★ 2.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 1.0- 신들린 연애Rated ★ 2.0
- 주관식당Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 1.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0