Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.0- WishRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 1.0
The MaskRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
HancockRated ★ 1.0
School of RockRated ★ 5.0