Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
Tarzan & JaneRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0