Titles you rated
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5- Bread BarbershopRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 3.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.5
Hell GirlRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
Pui Pui MolcarRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5- Black ButlerRated ★ 3.5
- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 3.5
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 4.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.0
Maid Sama!Rated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0