Titles you rated
I, RobotRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Barça DreamsRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0- Season TaleRated ★ 3.0
- The Shuttle RunRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
PupariaRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0