Series
Ratings
35
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
슈팅스타Rated ★ 4.0
Captains of the WorldRated ★ 5.0
Man In EuropeRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0