Titles you rated
Rustic PeriodRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
The Tale of the BookwormRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 2.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.5
- Smile, YouRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 2.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.5
Golden CrossRated ★ 4.0
SiriusRated ★ 3.5
Once Upon a Time in SaengchoriRated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0