Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0
Rain ManRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0