Movies
Ratings
934
PredestinationRated ★ 3.0
The Purge: Election YearRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 1.5
The PurgeRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.5
CarnageRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5- AliveRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 1.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 0.5