Titles you rated
- Eat and Sleep Together, Live TogetherRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
HumansRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0